Косметологія у Києві

Я, Ольга Щедріна - професійний косметолог із вищою медичною освітою

Ольга Щедрина профессиональный косметолог в Киеве с высшим медицинским образованием

 

Надаю якісні косметологічні послуги у Києві за найнижчими цінами!

Зателефонуйте мені за телефоном 098-578-88-08 і запишіться на прийом або безкоштовну консультацію прямо зараз.

Закінчила Київський медичний коледж за спеціальністю «Медицина», також маю профільний диплом косметолога-візажиста. Не рідше, ніж раз на місяць, я відвідую курси підвищення кваліфікації та беру участь у науково-практичних семінарах. Це дозволяє мені знайомитися з новинками ринку естетичної косметології та активно використовувати найпередовіші та найрезультативніші методики у своїй приватній практиці. На всі процедури я маю відповідні дипломи та сертифікати, що підтверджують високу кваліфікацію, що підтверджують деякі з моїх дипломів: 

 

 

Останні 16 років я працювала лікарем-косметологом у Києві — у відомих салонах краси та клініках міста, і досі продовжую співпрацювати з деякими з них, консультуючи та надаючи допомогу при вирішенні складних косметологічних проблем. Накопичений досвід та знання дозволили мені відкрити власний кабінет лікаря косметолога, де я веду приватний прийом клієнтів, які прагнуть підтримати та покращити свій зовнішній вигляд, зберегти молодість та привабливість.


За роки практики мені неодноразово доводилося бачити та виправляти результати неякісної роботи недобросовісних косметологів Києва та інших міст. 

Я добре розумію високу відповідальність лікаря та глибину мук клієнтів, які постраждали від недосвідчених рук. Саме тому використовую у своїй роботі тільки професійні косметичні засоби та виконую виключно ті процедури, ефективність яких не викликає жодних сумнівів. 

 

Зателефонуйте мені за телефоном 098-578-88-08, і ми домовимося про зустріч у моєму кабінеті лікаря-косметолога у Києві біля метро "Лівобережна". Я працюю по парних днях, без перерв, і зможу підібрати зручний для Вас час візиту.