Ін'єкції краси у Києві

Косметологічні ін'єкції краси

  Доглядові процедури, крему та маски впливають лише на поверхню шкіри. Запобігти віковим змінам та ефективно вирішити складні естетичні проблеми дозволяє введення спеціальних лікувальних складів у більш глибокі шари епідермісу. Всі ін'єкції краси, що пропонуються мною, повністю безпечні для здоров'я і не викликають алергічних реакцій. Процедури абсолютно нетравматичні, не вимагають приміщення в стаціонар, при цьому гарантують стійкий ефект, що омолоджує, на 1-3 роки.


До послуги «Ін'єкції краси» входить:

 • Ін'єкції ботоксу
  Инъекции ботокса
  Ін'єкції ботоксу— дозволяють скоротити на 90% мімічні зморшки. Нейротоксин, що вводиться у проблемні області, блокує скорочення м'язових волокон, тим самим запобігаючи появі зморшок. Позитивний ефект проявляється вже на добу після ін'єкції краси.

  Ін'єкції ботоксу - 1700 грн. (одна зона, 20 одиниць)

 • Контурна пластика
  Контурная пластика
  Контурна пластика— усунення косметичних дефектів уведенням під шкіру гелевих імплантатів на основі гіалуронової кислоти. Це найкраща альтернатива пластичної хірургії, що допомагає позбавитися глибоких зморшок і носогубних складок, змінити контури обличчя, форму носа, збільшити обсяг губ.

  Контурна пластика - від 3300 грн.

 • Мезотерапія
  Мезотерапия
  Мезотерапия— вирішує цілий комплекс косметологічних проблем, від усунення дрібних і великих зморшок, до запобігання випаданню волосся, боротьби з акне, жировими відкладеннями та пігментаційними плямами. Суть мезотерапії полягає у веденні у проблемну зону спеціально підібраної суміші ліків (коктейлю). Її склад призначається лікарем індивідуально, залежно від проблеми.

  Мезотерапія - від 500 грн.

 • Біоармування
  Биоармирование
  Біоармування— ін'єкційна процедура омолодження, що полягає у віданні під шкіру людини, шиї та області декольте препаратів, що запускають процеси природного синтезу колагену та еластину. Ефективно відновлює водний баланс та розгладжує зморшки.

  Біоармування - від 4500 грн.

 • Біоревіталізація
  Биоревитализация
  Біоревіталізація— дозволяє підвищити вологість шкіри, запобігаючи її старінню, покращуючи еластичність і пружність. Це підшкірні ін'єкції гіалуронової кислоти - потужного антиоксиданту, який має здатність відновлювати структуру клітин і запускати природні механізми, що протистоять старінню.

  Біоревіталізація - від 800 грн.