Ін'єкції ботоксу

Докладніше про ін'єкції ботоксу:

 

– 1500 грн. за 20 одиниць ботоксу (одна зона)

 

Рано чи пізно у кожного з'являються зморшки, які неможливо сховати під макіяжем чи прикрити. Спочатку зморшки навколо очей можна сховати під волоссям, але старіння - це природний натуральний процес, який рано чи пізно з'являється у всіх. Від цього природного процесу страждають переважно жінки. Якщо говорити про біологічну складову цього процесу, то зморшки з'являються через брак спеціальної речовини – колагену, який надає шкірі пружності та гнучкості. За відсутності колагену не допомагають спеціальні механічні чи хімічні чищення, пілінги чи мезо терапія, яка настільки популярна у західній косметології.

Ін'єкції ботоксу дозволяють скоротити на 90% мімічні зморшки. Нейротоксин, що вводиться у проблемні області, блокує скорочення м'язових волокон, тим самим запобігаючи появі зморшок. Позитивний ефект проявляється вже на добу після ін'єкції краси.

Що таке ботокс?

Ботокс – це «нейротоксин типу А» – натуральний протеїн, очищений та підготовлений для використання. Він відключає роботу деяких нервових імпульсів, що у результаті призводить до розслаблення м'язів. Зморшки розгладжуються, шкіра стає рівною.

"Прочитати мою статтю про те, кому, коли і по чому користуватись цією процедурою ін'єкції ботоксу можна тут"

 Дуже важливо пам'ятати, що ін'єкція ботокса є лікарською процедурою, тому повинна обов'язково проводитися сертифікованим фахівцем (косметолог, хірург), який має достатній досвід проведення даної процедури.

На сьогоднішній день ін'єкція ботокса вважається високоефективним методом догляду за шкірою не лише обличчя, а й усього тіла. За допомогою даної процедури можна легко повернути відчуття молодості, надати шкірі пружності та гнучкості.

Дізнатися про інших ін'єкції краси від косметолога Ольги Щедріної

_____________________________________________________________________________________________________________________________________
Записатися на прийом або консультацію Ви можете прямо зараз за номером 098-578-88-08 у місті Києві.

(без перерв та вихідних)